10606 EVEREST CRYSTAL
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 10606 |
| Color | WHITE AND GREY |
| Bundle | 4 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 7 |
| Length | 318cm / 125inch |
| Height | 193cm / 76inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 3203kg |
| Block | 10606 |
| Color | WHITE AND GREY |
| Bundle | 5 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 6 |
| Length | 318cm / 125inch |
| Height | 193cm / 76inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 3203kg |
| Block | 10606 |
| Color | WHITE AND GREY |
| Bundle | 6 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 2 |
| Length | 318cm / 125inch |
| Height | 193cm / 76inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 1068kg |